Wynajęcie auta - ratunek w wielu przypadkach
Jeżeli pojazd zostanie uszkodzony w wyniku przypadku nie z winy, to jesteśmy w stanie skorzystać z profesjonalnych usług firmy wynajmującej auta na koszt firmy ubezpieczeniowej. Jedyny wymóg takiego wypożyczenia takiego samochodu jest taki, że powinniśmy pożyczyć auto pokrewnej klasy do tego, które zostało uszkodzone. Fakturę z wypożyczalni wozów opisywany ubezpieczycielowi.
Firma, jaka nas ubezpiecza sporadycznie nas zawiadamia o takiej możliwości, chyba że mamy aktywność gospodarczą oraz auto było ubezpieczone na jednostkę gospodarczą. Korzystna wypożyczalnia proponująca wynajem samochodów radom powinna nas poinformować, że mamy możliwość zwrócenia się o zwrot kosztów do ubezpieczyciela za wynajem samochodu zastępczego. Lecz zanim wypożyczymy pojazd na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji, powinniśmy złożyć do firmy oświadczenie ze chcemy to zrobić. Oświadczenie takie najodpowiedniej złożyć w dwóch kopiach w jakim miejscu na drugiej ubezpieczyciel ma obowiązek zatwierdzić jej przyjęcie.
W tym oświadczeniu jesteśmy w stanie napisać ze samochód jest nam potrzebny do dojazdu do pracy lub dowozu dzieci do szkoły. Natomiast nie musimy informować, z której wypożyczalni wozów będziemy wykorzystywać. Dzisiaj jesteśmy w stanie wypożyczyć każdy pojazd, jaki tylko nam się zamarzy. Wypożyczalnie wozów prześcigają się w propozycjach aut do wypożyczenia. Na różne etapy życia jesteśmy w stanie potrzebować różnych wozów.
Wynajęcie auta - ratunek w wielu przypadkach
Menu