Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Mydło o niebywale wyrazistym, silnym (męskim) powonieniu wpływające bardzo dobrze na skórę problematyczną - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Zapach mydła sandałowego pozostaje na skórze na długi czas i doskonale komponuje się z perfumami, wodami kolońskimi nawet podkreślając ich woń.

Olejek sandałowy umieszczony w kosmetyku działa zmiękczająco i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma też działanie odprężające, dopomaga w stanach depresji, niepokoju, koryguje samopoczucie. Bardzo pomaga na brak snu i zdenerwowanie towarzyszące bezsenności.

Stosowanie olejku kadzidłowego przyczynia się do skutecznego opóźniania efektów starzenia się skóry. Zawiera pokaźną liczbę minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki doskonale współgrają z ludzką skórą. Ma tak moce oddziaływanie regenerujące, iż wyleczy nawet popękaną skórę na stopach, która wielokrotnie jest bardzo uciążliwa w leczeniu.

Oleje zawarte w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

By wygenerować sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych należy zużyć ich sporą ilość dlatego mydła te posiadają dość wysoką cenę jednak są one najkorzystniejsze dla twojej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Menu