Oleje roślinne, które mogą nam pomóc
W teraźniejszych czasach dostęp do preparatów leczniczych jest wręcz nieograniczony. Preparaty z całego Świata są dostępne od ręki.

Daleko postępująca globalizacja, którą wywołał Internet umożliwia nieograniczone możliwości dystrybucji towarów z najbardziej niedostępnych zakątków naszego Świata. Jeszcze kilka lat temu nie były one sprzedawane w naszym regionie Europy. A teraz preparat inca inchi jest powszechnie uznawanym preparatem, który wspiera wiele procesów leczniczych.

Dlaczego warto zaufać preparatom roślinnym

Rośliny dostarczają od zarania dziejów ludzi cennych substancji, takich jak witaminy czy minerały, które pobierają je ze swojego otoczenia. Tłuszcze roślinne są doskonałym nośnikiem elementów odżywczych odpowiedzialnych za etap rozwoju i wzrostu oraz wszystkie procesy życiowe każdej komórki w roślinie.

Najdoskonalsze oleje roślinne to te tłoczone w zimnej temperaturze, nierafinowane. Nie musimy się martwić, że zostawią na naszej skórze powłokę świecącego tłuszczu i pozatykają pory jak ropopochodne oleje mineralne, ponieważ na szczęście szybko się wchłoną i dostarczają wiele odżywczych substancji.

Olej Inca Inchi pozyskiwany jest w wyniku prasowania na chłodno orzechów rośliny pochodzącej z Peru Sacha Inchi. Mimo w Peru jest on znany i stosowany od tysięcy lat, Polacy dopiero niedawno zaczął go odkrywać, ponieważ trudno gdzie indziej odtworzyć specyficzne ,które sprzyjają rozwojowi Sacha Inchi.

Jej charakterystyczne nasiona w kształcie gwiazdy można znaleźć na ceramice wydobytej z sarkofagów starożytnych Inków.
Oleje roślinne, które mogą nam pomóc
Menu