Mydło sandałowe - opinie testerów o tym kosmetyku
We wpisie będą przedstawione opinie o mydle sandałowym, które były opisane przez blogerów na swoich stronach i forach. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z blogerem napisała: " Uwielbiam naturalne mydła. Sięgam po mydła różnych marek. Warunek ? ma mieć roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  posiadają niedużo  pod produktów. Nie lubi gdy w mydle są sztuczne dodatki. Uważa to za zbyteczną chemię. Tak, więc mydło sandałowe tak przypadło jej do gustu.  Zakupiła mydło sandałowe, które jest  zrobione specjalnie dla cery wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na kolejnym serwisie internetowym możemy  poczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który pochodzi z drzewka sandałowego posiada  też  cechy chłodzące i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie świeżości.  Jednakże gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  posiada  jedynie  3 składniki. Na opakowaniu mydła  zamieszczono podstawowe  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  również  informację, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania wyczujemy ciekawy zapach. Ma ono niepowtarzalną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona zbyt intensywna i nie nadwyręża naszego powonienia. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę prześwitujące. W kontakcie z wodą powstaje przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - opinie testerów o tym kosmetyku
Menu