Jakie lustro do lokalu mieszkalnego
Każdy scenograf przyzna, że w procesie aranżacji mieszkalnych wnętrz bardzo ważne znaczenie mają lustra. Solidny dobór oraz rozlokowanie ich w odpowiednim miejscu może wprowadzić w pomieszczeniu bardzo pożądany efekt. Dla większości z nas lustro pełni fundamentalną rolę - sprzyja nam do powszedniej pielęgnacji, a z tego powodu rzadko zastanawiamy się czy powinno wyglądać jakoś inaczej. Najczęściej jednoczy nam się z funkcjonalnością - ma przecież pełnić swoje, konkretne zadanie.

Lustro w łazience czy na przedpokoju, bo zwykle tam je wieszamy bywa proste, bez dodatków. Tymczasem projektanci mieszkalnych wnętrz uczulają - lustro to zwierciadło całego wnętrza mieszkania, zasługuje na stosowna oprawę, stając się imponującą dekoracją. Najczęściej spotykane lustra na zamówienie Warszawa: http://cienkusz.com.pl mają prostą formę, bez dodatków, tworząc dopełnienie ściany w przedpokoju czy wtapiając się w płytki w łazience. Niekiedy nie pomyślimy nawet, że lustro, w którym w wielu przypadkach przeglądamy się przed wyjściem do pracy czy na imprezę ma ogromne znaczenie zwłaszcza w kwestii samopoczucia. Jesteśmy w stanie spędzić przed nim wiele czasu, a w następstwie tego należałoby, by wspólnie z całym wnętrzem łazienki, sprawiało wrażenie miejsca rozkosznego oraz przytulnego. Pięknie oprawione oraz wyeksponowane może dokonać cuda. Wystrój wnętrza mieszkania jak nawet wybór lustra zależy przede wszystkim od osobowości osoby ozdabiającej.
Nim w następstwie tego zdecydujemy jak wyeksponować lustro oraz jak powinno ono wyglądać, należy zastanowić się nad własnymi preferencjami oraz potrzebami.
Jakie lustro do lokalu mieszkalnego
Zobacz również: Typy luster
Menu