Dwa najlepiej sprzedające się naturalne mydła
Pierwsze to mydło sandałowe kojące ukąszenia insektów. Naturalne mydło sandałowe posiada za zadanie likwidować świąd i zaczerwienienie po ugryzieniu insektów. Po ugryzieniu insekta nie będzie powstawał ropiejący bąbel tylko ślad będzie pośpiesznie się znikał.

Również oparzenia słoneczne będą mniej dotkliwe, kiedy do mycia użyje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych cech antybakteryjnych - mydeł z jego dodatkiem używa się zazwyczaj w przypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości zorientowane na świąd i pieczenie).

Istotną rzeczą jest również zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.

Następny produkt to mydło Aleppo 50% Bio stosowane na poważne problemy skórne. Jest ono nazywane ?Mydłem doskonałym?, bacząc na walory pielęgnacyjne jest to fakt bezdyskusyjny. Mydło opracowane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, tj. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony osób na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
Dwa najlepiej sprzedające się naturalne mydła
Menu