Uzdrowicielskie cechy mydła Alep
Mydło Alep z miasta Aleppo przeznaczone jest do celów sanitarnych. Jest ono wytwarzane bardzo podobnie jak osławione mydła Aleppo, które są doskonałymi preparatami do mycia ciała. Mydło Alep doskonale czyści plamy. Zostało one stworzone specjalnie do użytku domowego. Posiada one właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania ciuszków dziecięcych, a też osób cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład gwarantuje idealne oczyszczenie i odtłuszczanie najróżniejszych plam, przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się idealnie przy praniu zabrudzeń z tkanin, dywanów, zasłon oraz dodatkowo rąk. Ze znakomitym skutkiem usuwa plamy z tłuszczu, smaru, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, i tak dalej.

Jest to mydło o właściwościach odplamiających, które wyjątkowo jest polecane do czyszczenia kołnierzy i mankietów.

Dlaczego mydło Alep jest tak mało znane w naszym państwie?

Po pierwsze, brak ogólnopolskiej reklamy i promocji powoduje, że jest to produkt o którym mało kto wie. Nie ma go również wyeksponowanego w markecie. Nie ma znacznego koncernu, który by go sprzedawał na masową skalę, co sprawia jego nieobecność na masowym rynku. Kolejny powód to konkurencja dla znanych marek, których ceny towarów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna albo niższa.

Więc jeśli chcemy kupić oryginalne mydło Alep należy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Uzdrowicielskie cechy mydła Alep
Menu